Başlangıç ve Bitiş Tarihi
26.09.2016- 26.09.2016
Başlangıç ve Bitiş Saati
12:09- 12:09
Yer / Adres :
Web Adresi :
E-posta Adresi :
İlgili Kişi :
2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Ders Programı
  ADANA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ
BİYOMÜHENDİSLİK BÖLÜM BAŞKANLIĞI
2016/2017 YILI GÜZ YARIYILI
HAFTALIK DERS PROGRAMI 
 
GÜN SAAT 1.SINIF 2.SINIF 3.SINIF 4.SINIF
PAZARTESİ 08.15-09.00 PHY105- Fizik - D1
Doç. Dr. Mustafa Güneş
     
09.15-10.00 PHY105- Fizik - D1
Doç. Dr. Mustafa Güneş
     
10.15-11.00 MAT101 - Matematik I - D2 Yrd. Doç. Dr. İsmail Sağlam      
11.15-12.00 MAT101 - Matematik I - D2 Yrd. Doç. Dr. İsmail Sağlam      
13.15-14.00        
14.15-15.00   BIO207 - Biyomühendisler için Mikrobiyoloji - D5 Yrd. Doç. Dr. Rozelin Aydın    
15.15-16.00   BIO207 - Biyomühendisler için Mikrobiyoloji - D5  Yrd. Doç. Dr. Rozelin Aydın    
16.15-17.00   BIO207 - Biyomühendisler için Mikrobiyoloji - D5  Yrd. Doç. Dr. Rozelin Aydın    
SALI 08.15-09.00        
09.15-10.00   BIO207 - Biyomühendisler için Mikrobiyoloji(Biyo Lab) Yrd. Doç. Dr. Rozelin Aydın    
10.15-11.00 CHM105 - Genel Kimya - D4  Yrd. Doç. Dr. Merve Çapkın Yurtsever BIO207 - Biyomühendisler için Mikrobiyoloji(Biyo Lab) Yrd. Doç. Dr. Rozelin Aydın    
11.15-12.00 CHM105 - Genel Kimya - D4  Yrd. Doç. Dr. Merve Çapkın Yurtsever BIO207 - Biyomühendisler için Mikrobiyoloji(Biyo Lab) Yrd. Doç. Dr. Rozelin Aydın    
13.15-14.00 BIO 101 - Biyomühendisler için Genel Biyoloji(Biyo Lab) Yrd. Doç. Dr. Özgür Cem Erkin BIO201 - Termodinamik - D1 Yrd. Doç. Dr. N. Filiz Özdil    
14.15-15.00 BIO 101 - Biyomühendisler için Genel Biyoloji(Biyo Lab) Yrd. Doç. Dr. Özgür Cem Erkin BIO201 - Termodinamik - D1 Yrd. Doç. Dr. N. Filiz Özdil    
15.15-16.00 BIO 101 - Biyomühendisler için Genel Biyoloji(Biyo Lab) Yrd. Doç. Dr. Özgür Cem Erkin BIO201 - Termodinamik - D1 Yrd. Doç. Dr. N. Filiz Özdil    
16.15-17.00 BIO 101 - Biyomühendisler için Genel Biyoloji(Biyo Lab) Yrd. Doç. Dr. Özgür Cem Erkin      
ÇARŞAMBA 08.15-09.00        
09.15-10.00 BIO 101 - Biyomühendisler için Genel Biyoloji - D9  Yrd. Doç. Dr. Özgür Cem Erkin      
10.15-11.00 BIO 101 - Biyomühendisler için Genel Biyoloji - D9  Yrd. Doç. Dr. Özgür Cem Erkin Non - Technical Elective Course   (GEN101-103-105-109)     
11.15-12.00 BIO 101 - Biyomühendisler için Genel Biyoloji - D9  Yrd. Doç. Dr. Özgür Cem Erkin Non - Technical Elective Course   (GEN101-103-105-109)     
13.15-14.00 TUR101 - Türk Dili I      
14.15-15.00 TUR101 - Türk Dili I MAT205 - Diferansiyel Denklemler - D2 Yrd. Doç. Dr. Kerimcan Çelebi     
15.15-16.00 HIS101 -Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I MAT205 - Diferansiyel Denklemler - D2Yrd. Doç. Dr. Kerimcan Çelebi     
16.15-17.00 HIS101 -Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I MAT205 - Diferansiyel Denklemler - D2 Yrd. Doç. Dr. Kerimcan Çelebi     
PERŞEMBE 08.15-09.00 BIO103 - Biyomühendisliğe Giriş - D9   Yrd. Doç. Dr. Dilek Göktürk      
09.15-10.00 BIO103 - Biyomühendisliğe Giriş - D9 Yrd. Doç. Dr. Dilek Göktürk      
10.15-11.00 MAT101 - Matematik I - D2 Yrd. Doç. Dr. İsmail Sağlam      
11.15-12.00 MAT101 - Matematik I - D2 Yrd. Doç. Dr. İsmail Sağlam      
13.15-14.00 CHM105 - Genel Kimya - (Kimya Lab)  Yrd. Doç. Dr. Merve Çapkın Yurtsever BIO205 - Stokiyometri - D4  Yrd. Doç. Dr. Sema Şirin    
14.15-15.00 CHM105 - Genel Kimya - (Kimya Lab) Yrd. Doç. Dr. Merve Çapkın Yurtsever BIO205 - Stokiyometri - D4 Yrd. Doç. Dr. Sema Şirin    
15.15-16.00   BIO209 - Biyokimya - D7 Yrd. Doç. Dr. Sibel Özdaş    
16.15-17.00   BIO209 - Biyokimya - D7 Yrd. Doç. Dr. Sibel Özdaş    
CUMA 08.15-09.00        
09.15-10.00   BIO203 - Genetik - D3 Yrd. Doç. Dr. Dilek Göktürk    
10.15-11.00   BIO203 - Genetik - D3 Yrd. Doç. Dr. Dilek Göktürk    
11.15-12.00   BIO203 - Genetik - D3 Yrd. Doç. Dr. Dilek Göktürk    
13.15-14.00 PHY105- Fizik - D1
Doç. Dr. Mustafa Güneş
     
14.15-15.00 PHY105- Fizik - D1
Doç. Dr. Mustafa Güneş
     
15.15-16.00        
16.15-17.00