UME Öğrencilerimizden Gelenler:


Tayfun Tanır (Biyomühendislik 4. sınıf öğrencisi)
Staj Yeri: 
Lesaffre Turquie

"Lesaffre Turquie Biyomühendislik bölümünün endüstriyel alandaki üretim ve analiz uygulamalarını görmek için oldukça faydalı ve öğretici bir yer olmasının yanı sıra çalışanların sıcakkanlı ve yardımsever olması sayesinde çalışma hayatına kolayca ayak uydurmama olanak tanıyan bir çalışma ortamına sahipti."

Esra Aykut (Biyomühendislik 4. sınıf öğrencisi)
Staj Yeri:
Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Evsel ve Endüstriyel Atık Su Arıtma Tesisi

"Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Evsel ve Endüstriyel Atık Su Arıtma Tesisinde yaptığımız stajdan geriye bol gülücüklü bu fotoğrafımız kalmıştı. 3.5 ayda çok güzel deneyimler yaşadık. Arıtma Tesisindeki proseslerin kontrolünde aktif rol alınca ve aldığım sorumlulukları yerine getirince tamamdır dedim şimdi tam bir Biyomühendisim."

Gamze Ayar (Biyomühendislik 4. sınıf öğrencisi)
Staj Yeri: Aves Enerji Yağ ve Gıda San. AŞ

"Aves'de yapmış olduğum laboratuvar ve üretim stajım boyunca hem işleyişi hem de yönetimi tanıma fırsatı bulmuş oldum ve harika insanlarla tanıştım. Bunu sağlayan ve destekleyen tüm akademisyenlerimize çok teşekkür ederim."Fatma Ezgi Eker (Biyomühendislik 4. sınıf öğrencisi)
Staj Yeri: Aves Enerji Yağ ve Gıda San. AŞ

"Aves'de yapmış olduğum uzun dönem stajım boyunca fabrikayı ve iş ortamını tanıma ve çok iyi insan ilişkileri kurma fırsatı buldum, bize bu şansı verdikleri için tüm akademisyenlerimize teşekkür ederim."